EN

BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

Dünyamızın kaynakları sınırlı ve çok değerli. Bu yüzden insanlık; sürdürülebilir ve yenilenebilir enerjiye gereksinim duymakta. Son yıllarda giderek önemi artan atık dönüştürme işlemi, dünyamızın geleceği için umut vadeden bir gelişme.

Boomerang Energy; gezegenimizin ve sonraki nesillerin geleceğine verdiği değerden yola çıkarak, atık dönüştürme konusunda uzmanlığını sergiliyor. Nasıl mı? Ahşap endüstrisinden ve orman kalıntılarından elde edilen biyokütle atıklarını; “biyokütle peleti” adı verilen yenilenebilir ve karbon nötr katı yakıta dönüştürerek.

Türkiye'de yılda 55 milyon tondan fazla lingo-selülozik ve tarımsal atık ortaya çıkıyor. Boomerang Energy bu atıkları; yüksek kaliteli, kullanıma hazır biyokütle yakıtlarına dönüştürerek hem sürdürülebilir bir enerji kaynağı yaratıyor hem de müşterilerinin, karbon ayak izlerini minimuma indirmelerini sağlıyor.

Boomerang Energy, sahip olduğu modüler ve yerel üretim modeli ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük palet tedarikçilerinden biri olma yolunda emin adımlarda ilerlemektedir. Çünkü dünyanın geleceği, yenilenebilir enerji ile çok daha parlak görünüyor.

BOOMERANG ENERJİ 3E İLKESİ
Boomerang Energy, sürdürülebilir ve yenilenebilir enerjiyi sunarken ortaya koyduğu 3E ilkesiyle insana, ekonomiye, doğaya ve geleceğe karşı sorumluluklarını yerine getiriyor.
Erişilebilir

ERİŞİLEBİLİR

AB İÇİN
STRATEJİK LOKASYON
Ekonomik

EKONOMİK

UYGUN FİYATLANDIRMA VE
ÜRETİM KALİTESİ
Ekolojik

EKOLOJİK

SÜRDÜRÜLEBİLİR
KAYNAKLAR
Copyright © 2024 Boomerang Energy